371622-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Projektová příprava - přestavba staré školy na byty v obci Boršice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjektová příprava - přestavba staré školy na byty v obci Boršice
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby a pro provedení stavby, za účelem vybudování dostupného a sociálního bydlení v obci Boršice, které spočívá v rekonstrukci budovy bývalé školy na adrese č. p. 190, 687 09 Boršice, kde vznikne min. 10 bytových jednotek vč. potřebného zázemí. Jedná se o parcelu parc. č. st. 147 (stavba), k. ú. Boršice u Buchlovic [607983] a parc. č. 4584/8 pro vybudování parkoviště pro účely bytového domu, k. ú. Boršice u Buchlovic [607983]. Počet parkovacích míst i jejich rozměry budou navrženy v souladu s platnými relevantními normami a jinými zákonnými předpisy pro parkování u bytových domů. V rámci projektové přípravy parkoviště se z důvodu umístění ve svahu rovněž předpokládá návrh opěrné zdi pro nově budovaná parkovací stání, včetně souvisejících nákladů na statické výpočty a další potřebné odborné posudky. Předpokládané náklady výstavby jsou 72 mil. Kč vč. DPH. Dostupné sociální bydlení bude určeno pro cílové skupiny sociálního bydlení definované dle typologie ETHOS. Mezi cílové skupiny lze dále uvést studenty, seniory nebo mladé rodiny, pro které mohou sloužit nově vybudované byty jako startovací byty. Některé z bytů (zejména v přízemí) mohou sloužit starším generacím – seniorům. Dále budou plánované byty k dispozici mladým rodinám jako startovací byty. Část bytů bude také sloužit jako sociální bydlení.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1