371668-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu
BeschreibungWojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu, ul. Rycerska 10, 60-346 Poznań, zamierza zawrzeć z VEOLIA ENERGIA POZNAŃ S.A., umowę w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320 dalej „pzp”), której przedmiotem będzie dostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej z sieci ciepłowniczej do budynku Zamawiającego zlokalizowanego w Poznaniu przy ul. Rycerskiej 10.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDZP.WR.9.2025