2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja usługi druku i dostawy przewodnika turystyczno-kulinarnego pn. Małopolska. Zasmakuj w podróży
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi druku i dostawy przewodnika turystyczno-kulinarnego pn. Małopolska. Zasmakuj w podróży. 2. Wydawnictwo będzie zawierało numer ISBN, który zapewnia Zamawiający. 3. Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do umowy) i warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwany dalej wzorem umowy). 4. Zamawiający informuje, że przewiduje skorzystanie z prawa opcji. Warunki opisano we wzorze umowy. 5. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia polegających na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz.U.2023.1465). 6. Oznaczenie wg CPV: 79823000-9 Usługi drukowania i dostawy.
Interne Kennung: TS-VII.272.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy pzp, Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy PZP
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (t. j. Dz.U. z 2024 poz. 1320 z późn. zm. ) zwaną dalej ustawą. Zamawiający zgodnie z art. 139 i nast. ustawy najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
5. Los
Los: LOT-0001