2. Verfahren
Verfahren
Titel: Application Delivery Controller (loadbalancer) pro DC3
Beschreibung: Účelem této veřejné zakázky je zajištění dodávky zařízení vyvažování zátěže s funkcionalitou Application Delivery Controlleru (ADC) pro datové centrum zadavatele (DC3). Jedná se o dodávku komplexního uceleného řešení s využitím modulárního ADC včetně standardního software v aktuální verzi, který je nedílnou součástí předmětných ADC, spravovatelných jedním management nástrojem, příslušných licencí, subskripcí, propojovacích optických transceiverů pro HW ADC a zajištění poskytování záruční podpory ve zvýšených parametrech. Zařízení jsou určena pro nové datové centrum zadavatele, jehož pronájem má být zajištěn na základě samostatné veřejné zakázky „Pronájem datového centra DC3“.
Interne Kennung: 2600069
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 30237280 Stromversorgungszubehör, 71356300 Technische Unterstützung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001