2. Verfahren
Verfahren
Titel: uitvoeren van het technisch en facilitair onderhoud van de recyclageparken van IVAREM.
Beschreibung: uitvoeren van het technisch en facilitair onderhoud van de recyclageparken van IVAREM.
Interne Kennung: U-2026-0119
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: U-2026-0119 - 1
Beschreibung: elektriciteit: onderhoud en herstellingen van elektrische installaties op de RPN.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: U-2026-0119 - 2
Beschreibung: HVAC: onderhoud en herstellingen van ventilatie-, verwarmings- en koelinstallaties op de RPN.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: U-2026-0119 - 3
Beschreibung: klusdienst: preventief en correctief onderhoud van infrastructuur, gebouwen, hekwerken, magazijnen en aanverwante installaties.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: U-2026-0119 - 4
Beschreibung: Groenonderhoud: onderhoud van groenzones, snoeiwerken, maaien en aanplantingen binnen de recyclageparken.
Interne Kennung: 4