37177-2026 - Ergebnis
Polen – Hausmüllbeseitigung – „Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Głuszyca”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Głuszyca”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z odbiorem odpadów komunalnych z: 1. nieruchomości zamieszkałych, częściowo zamieszkałych i niezamieszkałych 2. domków letniskowych, 3. Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych 4. cmentarza komunalnego na terenie Gminy Głuszyca 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 6 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowne (PPU) stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung773783-2025
Interne KennungNIBITZKiZP.271.3.24.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZ uwagi na konieczność zapewnienia świadczenia usługi od 01.01.2026r. wymagane jest skrócenie terminu na składanie ofert
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych z: 1. nieruchomości zamieszkałych, częściowo zamieszkałych i niezamieszkałych 2. domków letniskowych, 3. Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych 4. cmentarza komunalnego na terenie Gminy Głuszyca 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 6 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowne (PPU) stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.