See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzet surveillance teams
Beschreibung: In het kader van deze Aanbesteding is de Gemeente voornemens om de Inzet van surveillance teams in te kopen. De Opdracht bestaat uit het inzetten van surveillance teams in de avond- en nachtelijke uren in stadsdeel Nieuw-West om met zichtbaar toezicht in de openbare ruimte de leefbaarheid en veiligheid structureel te verbeteren. De gemeente Amsterdam is verantwoordelijk voor de leefbaarheid, veiligheid en openbare orde. De inzet van surveillance teams spelen hierin een essentiële rol door toezicht te houden, overlast aan te pakken en te zorgen voor naleving van wet- en regelgeving. Door de toenemende complexiteit van veiligheidsvraagstukken en de verschuiving van taken van de politie naar BOA's en toezichthouders, is de behoefte aan voldoende en gekwalificeerd personeel cruciaal.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75240000 Mit öffentlicher Sicherheit und Ordnung verbundene Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000