2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert w rodzaju podstawowa opieka zdrowotna
Beschreibung: Zakres - świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej udzielane w warunkach ambulatoryjnych i w miejscu zamieszkania lub pobytu świadczeniobiorcy na obszarze zabezpieczenia do 50 tys. świadczeniobiorców w zakresie uzupełnionym
Interne Kennung: 14-26-000225/POZ/0112/01.0000.160.16/03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001