371845-2025 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – Dostawa pojazdu wielofunkcyjnego do udrażniania pod wysokim ciśnieniem sieci kanalizacyjnej z możliwością jednoczesnego odsysania nieczystości do zbiornika osadu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdu wielofunkcyjnego do udrażniania pod wysokim ciśnieniem sieci kanalizacyjnej z możliwością jednoczesnego odsysania nieczystości do zbiornika osadu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdu wielofunkcyjnego do udrażniania pod wysokim ciśnieniem sieci kanalizacyjnej z możliwością jednoczesnego odsysania nieczystości do zbiornika osadu. Dostarczony przez Wykonawcę pojazd będzie fabrycznie nowy, rok produkcji minimum 2024 rok, kompletny, w pełni sprawny i gotowy do użytku. Pojazd powinien odpowiadać warunkom technicznym i warunkom dopuszczenia do ruchu drogowego i poruszania się w ruchu drogowym obowiązującym w Rzeczypospolitej Polskiej, w tym w szczególności w przepisach ustawy z dnia 20 czerwca 1995 r. – Prawo o ruchu drogowym. Pojazd będzie wolny od jakichkolwiek wad prawnych, obciążeń i roszczeń na rzecz osób trzecich, nie występują w stosunku do niego jakiekolwiek ograniczenia w rozporządzaniu oraz nie będzie przedmiotem żadnego postępowania administracyjnego lub cywilnego, jak również przedmiotem zabezpieczenia lub zajęcia z innego tytułu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczno – eksploatacyjne pojazdu, wyposażenie oraz wymagania zamawiającego) oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, który stanowi załącznik do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, które stanowią załącznik do SWZ
Interne Kennung: ZP.271.1.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust 4 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający skrócił termin składania ofert, gdyż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdu wielofunkcyjnego do udrażniania pod wysokim ciśnieniem sieci kanalizacyjnej z możliwością jednoczesnego odsysania nieczystości do zbiornika osadu. Dostarczony przez Wykonawcę pojazd będzie fabrycznie nowy, rok produkcji minimum 2024 rok, kompletny, w pełni sprawny i gotowy do użytku. Pojazd powinien odpowiadać warunkom technicznym i warunkom dopuszczenia do ruchu drogowego i poruszania się w ruchu drogowym obowiązującym w Rzeczypospolitej Polskiej, w tym w szczególności w przepisach ustawy z dnia 20 czerwca 1995 r. – Prawo o ruchu drogowym. Pojazd będzie wolny od jakichkolwiek wad prawnych, obciążeń i roszczeń na rzecz osób trzecich, nie występują w stosunku do niego jakiekolwiek ograniczenia w rozporządzaniu oraz nie będzie przedmiotem żadnego postępowania administracyjnego lub cywilnego, jak również przedmiotem zabezpieczenia lub zajęcia z innego tytułu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczno – eksploatacyjne pojazdu, wyposażenie oraz wymagania zamawiającego) oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, który stanowi załącznik do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, które stanowią załącznik do SWZ.
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji