37191-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usługa odbioru odpadów komunalnych z jednostek Policji województwa kujawsko pomorskiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa odbioru odpadów komunalnych z jednostek Policji województwa kujawsko pomorskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze odpadów komunalnych z nieruchomości będących w dyspozycji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy oraz jednostek jej podległych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: 1) Szczegółowy zakres usług, w tym adresy lokalizacji (obiektów) wraz z zestawieniem rodzaju odpadów, pojemności pojemników, częstotliwości odbioru odpadów, został określony w załączniku nr 1A do SWZ. Zamówienie obejmuje 52 zadania 2) Przedmiotem zamówienia objęte są odpady o następujących kodach: a) 20 01 01 – papier i tektura, b) 20 01 02 – szkło, c) 20 01 39 – tworzywa sztuczne, d) 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, e) 20 03 01 – odpady komunalne niesegregowane (zmieszane), f) 15 01 01 – opakowania z papieru i tektury, g) 15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych, h) 15 01 07 – opakowania ze szkła, i) 15 01 06 – zmieszane odpady opakowaniowe – plastik i metale
Vorherige Bekanntmachung668567-2024
Interne KennungSZPiFP-112-24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 5: Usługa odbioru odpadów komunalnych z KMP Grudziądz
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze odpadów komunalnych z nieruchomości będących w dyspozycji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: 1) Szczegółowy zakres usług, w tym adresy lokalizacji (obiektów) wraz z zestawieniem rodzaju odpadów, pojemności pojemników, częstotliwości odbioru odpadów, został określony w załączniku nr 1A do SWZ. Przy czym wskazane ilości usług mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb zamawiającego, ale nie mniej niż 60 % wartości umowy. 2) Przedmiotem zamówienia objęte są odpady o następujących kodach: a) 20 01 01 – papier i tektura, b) 20 01 02 – szkło, c) 20 01 39 – tworzywa sztuczne, d) 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, e) 20 03 01 – odpady komunalne niesegregowane (zmieszane), f) 15 01 01 – opakowania z papieru i tektury, g) 15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych, h) 15 01 07 – opakowania ze szkła, i) 15 01 06 – zmieszane odpady opakowaniowe – plastik i metale
Interne KennungSZPiFP-112-24 zadanie nr 5
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 6: Usługa odbioru odpadów komunalnych z PP Radzyń Chełmiński
Interne KennungSZPiFP-112-24 zadanie nr 6
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 7: Usługa odbioru odpadów komunalnych z PP Gruta
Interne KennungSZPiFP-112-24 zadanie nr 7
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 46: Usługa odbioru odpadów komunalnych z KP Nowe
Interne KennungSZPiFP-112-24 zadanie nr 46
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 49: Usługa odbioru odpadów komunalnych z PP Cekcyn
Interne KennungSZPiFP-112-24 zadanie nr 49
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 51: Usługa odbioru odpadów komunalnych z KP Janowiec Wielkopolski
Interne KennungSZPiFP-112-24 zadanie nr 51