371936-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Mittel bei obstruktiven Atemwegserkrankungen – Léčivé přípravky s obsahem ATC skupiny R03A*
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLéčivé přípravky s obsahem ATC skupiny R03A*
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem ATC skupiny R03A* po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung52/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33673000 Mittel bei obstruktiven Atemwegserkrankungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem ATC skupiny R03AK06 a R03AK10 po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne KennungČást 1
LosLOT-0003
TitelČást 3
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem ATC skupiny R03AL06 a R03AL01 po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne KennungČást 3
LosLOT-0002
TitelČást 2
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem ATC skupiny R03AK07 a R03AL11 po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne KennungČást 2