37196-2025 - Ergebnis
Niederlande – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Vormgeving en DTP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVormgeving en DTP
BeschreibungOp het vlak van vormgeving en DTP zoekt Staatsbosbeheer twee leveranciers die de afdeling traffic zoveel als mogelijk kan ontzorgen op het gebied van vormgeving en DTP. Hiervan bestaat circa 75% van de werkzaamheden uit DTP-opdrachten De duur van de overeenkomst is vier jaar. Na het einde van de initiële periode kan de overeenkomst tweemaal verlengd worden met 2 jaar. De waarde van de opdracht is naar schatting €184.250,- exclusief BTW per jaar. De totale opdrachtwaarde over acht jaar is daarmee €1.474.000,-, exclusief BTW. Hiernaast wordt er rekening gehouden met eventuele onvoorziene opschaling, bijvoorbeeld in het geval van herverdeling van taken aan Staatsbosbeheer vanuit de overheid of andere onvoorziene extra opdrachten. Daarom behoudt Staatsbosbeheer zich het recht voor om maximaal 150% van de hierboven genoemde bedragen af te kunnen nemen, zodoende om het risico op vroegtijdige uitnutting van de raamovereenkomst te minimaliseren. De genoemde hoeveelheden zijn indicatief. U kunt aan de weergegeven omvang van de opdracht geen rechten ontlenen.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungOp het vlak van vormgeving en DTP zoekt Staatsbosbeheer twee leveranciers die de afdeling traffic zoveel als mogelijk kan ontzorgen op het gebied van vormgeving en DTP. Hiervan bestaat circa 75% van de werkzaamheden uit DTP-opdrachten. De duur van de overeenkomst is 4 jaar en de overeenkomst kan tweemaal verlengd worden met 2 jaar.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe overeenkomst kan tweemaal verlengd worden met twee jaar.