See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení kvality následné rehabilitační péče v Lázních Darkov, a.s. – 1. etapa
Beschreibung: Předmětem této zakázky je dodávka zdravotnických technologií a přístrojů - 2 ks přístrojů pro vyšetření a rehabilitaci horní končetiny - 1 ks robotického přístroje pro rehabilitaci, pro bezpečnou mobilizaci pacientů v pohybovém režimu st. 3 (částečně soběstačný pacient), ale také v pohybovém režimu st. 4 (nesoběstačný, imobilní pacient) - 1 ks přístroje pro unilaterální i bilaterální vyšetření a rehabilitaci horních končetin s motivační zpětnou vazbou - 1 ks systému pro kognitivní trénink a rehabilitaci - 1 ks přístroje pro funkční elektrickou stimulaci dolní končetiny a 1 ks přístroje pro funkční elektrickou stimulaci horní končetiny
Interne Kennung: Zvýšení kvality následné rehabilitační péče v Lázních Darkov, a.s. – 1. etapa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Část 4: Systém pro kognitivně motorický tréning ve virtuální realitě II
Beschreibung: Dodávka 1 ks systému pro kognitivní trénink a rehabilitaci
Interne Kennung: Část 4: Systém pro kognitivně motorický tréning ve virtuální realitě II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0005
Titel: Část 5: Přístroje pro funkční elektrostimulaci horní a celé dolní končetiny
Beschreibung: Dodávka 1 přístroje pro funkční elektrickou stimulaci dolní končetiny a 1 ks přístroje pro funkční elektrickou stimulaci horní končetiny
Interne Kennung: Část 5: Přístroje pro funkční elektrostimulaci horní a celé dolní končetiny
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Systém pro kognitivně motorický tréning ve virtuální realitě I
Beschreibung: Dodávka 1 ks přístroje pro unilaterální i bilaterální vyšetření a rehabilitaci horních končetin s motivační zpětnou vazbou
Interne Kennung: Část 3: Systém pro kognitivně motorický tréning ve virtuální realitě I
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Kombinovaný přístroj pro vertikalizaci, mobilizaci a proprioceptivní stimulaci
Beschreibung: Dodávka 1 ks robotického přístroje pro rehabilitaci, pro bezpečnou mobilizaci pacientů v pohybovém režimu st. 3 (částečně soběstačný pacient), ale také v pohybovém režimu st. 4 (nesoběstačný, imobilní pacient)
Interne Kennung: Část 2: Kombinovaný přístroj pro vertikalizaci, mobilizaci a proprioceptivní stimulaci
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Přístroje pro funkční terapii horních končetin s motivační zpětnou vazbou a posturografický systém
Beschreibung: Dodávka 2 ks přístrojů pro vyšetření a rehabilitaci horní končetiny
Interne Kennung: Část 1: Přístroje pro funkční terapii horních končetin s motivační zpětnou vazbou a posturografický systém
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung