See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. dwuskładnikowego spienionego inhibitora górniczego, środka pianotwórczego do wytwarzania piany mechanicznej ciężkiej i średniej antypirogenu oraz mineralnego tworzywa izolująco-uszczelniającego o cechach antypirogenu z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 638363-2024
Interne Kennung: 11/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 2024/S 206-638363
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Dostawa dwuskładnikowego spienionego inhibitora górniczego (pakiet 2 pozycje) w łącznej ilości 47 800 l i 118 000 kg
Interne Kennung: 11/PM/25 - Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 24911200 Kleber
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Dostawa środka pianotwórczego do wytwarzania piany mechanicznej ciężkiej i średniej antypirogenu w ilości 1 049 300 l
Interne Kennung: 11/PM/25 - Zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 24951220 Feuerlöschmittel
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Dostawa mineralnego tworzywa izolująco-uszczelniającego o cechach antypirogenu w ilości 207 000 kg
Interne Kennung: 11/PM/25 - Zadanie 3