2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony PN/12PL/05/2026 dostawy produktów leczniczych i wyrobów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych i wyrobów medycznych, zgodnie z formularzem „Specyfikacja asortymentowo-cenowa” (zał. nr 1)
Interne Kennung: PN/12PL/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: dostawy produktów leczniczych i wyrobów medycznych
Interne Kennung: Pakiet nr 1