See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rammeaftale på uisolerede ventiler til TREFOR Varme A/S
Beschreibung: Nærværende udbud omfatter uisolerede ventiler til fjernvarmeforsyning. Der henvises til det fulde udbudsmateriale for en mere detaljeret beskrivelse af opgaven.
Vorherige Bekanntmachung: 337286-2025
Interne Kennung: 491744
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42131000 Leitungsventile, Hähne und Rohrarmaturen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42131260 Kugelventile, 42131220 Druckleitungsventile
5. Los
Los: LOT-0000