See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van cateringbenodigdheden voor een periode van 4 jaar
Beschreibung: Deze opdracht omvat het sluiten van een raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer. Deze opdracht is ingedeeld in percelen. De inschrijver mag een offerte indienen voor één, meerdere of alle percelen. Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de plaatsingsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne Kennung: PPP03T-8567/6345/6310.L.016
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Disposables
Beschreibung: Disposables
Interne Kennung: 6310.L.016_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222100 Einweg-Gastronomiebedarf, 39221130 Lebensmittelbehälter, 39221160 Tabletts, 33764000 Papierservietten
Los: LOT-0002
Titel: Gleiswerk - Glas
Beschreibung: Gleiswerk - Glas
Interne Kennung: 6310.L.016_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221120 Tassen und Gläser, 39221210 Teller, 39221220 Schalen, 39221121 Tassen, 39221123 Trinkgläser
Los: LOT-0003
Titel: Klein keukenmateriaal
Beschreibung: Klein keukenmateriaal
Interne Kennung: 6310.L.016_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen, 39222000 Gastronomiebedarf, 39221150 Isolierflaschen, 39223100 Löffel, 39223200 Gabeln, 39240000 Besteck, 39241100 Messer, 39241110 Tafelmesser