2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli medycznych oraz sprzętu medycznego do pracowni Collegium Medicum Wydziału Lekarskiego Akademii Mazowieckiej w Płocku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem, montażem i ustawieniem nowych mebli medycznych i sprzętów medycznych do wyposażenia pracowni Collegium Medicum na Wydziale Lekarskim Akademii Mazowieckiej w Płocku. Zamówienie w ramach niniejszego postępowania podzielone jest na 2 (dwie) części: W ramach części 1 zamówienia Wykonawca dostarczy 9 następujących pozycji: 1. Meble medyczne do Sali przygotowawczej – 1 komplet; 2. Meble medyczne stalowe do Sali operacyjnej i Sali pooperacyjnej – 1 komplet; 3. Wózek medyczny 7 szufladowy z wyposażeniem – 1 sztuka; 4. Wózek medyczny 4 szufladowy z wyposażeniem – 1 sztuka; 5. Wózek medyczny 4 szufladowy z wyposażeniem – 1 sztuka; 6. Wózek do transportu materiałów medycznych i narzędzi – 1 sztuka; 7. Stolik na instrumenty – 1 sztuka; 8. Kolumna anestezjologiczna – 2 sztuki; 9. Lampa operacyjna sufitowa z monitorem – 1 sztuka. W ramach części 2 zamówienia Wykonawca dostarczy 5 następujących pozycji: 1. Taboret z oparciem – 4 sztuki; 2. Taboret – 9 sztuk; 3. Stojak na kroplówki – 1 sztuka; 4. Stojak z misami – 1 sztuka; 5. Wózek 1- blatowy – 2 sztuki. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z zasadą DNSH (Do No Significant Harm), o której mowa w art. 17 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje, w odniesieniu do celów środowiskowych określonych w art. 9 tego rozporządzenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu zamówienia „OPZ” stanowiący Dział II SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące Dział III SWZ, dla każdej z części odrębnie.
Vorherige Bekanntmachung: 234325-2026
Interne Kennung: DA.25.2.3.2026.ER
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33170000 Anästhesie und Reanimation, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem, montażem i ustawieniem nowych mebli medycznych i sprzętów medycznych do wyposażenia pracowni Collegium Medicum na Wydziale Lekarskim Akademii Mazowieckiej w Płocku. Zamówienie w ramach niniejszego postępowania podzielone jest na 2 (dwie) części: W ramach części 1 zamówienia Wykonawca dostarczy 9 następujących pozycji: 1. Meble medyczne do Sali przygotowawczej – 1 komplet; 2. Meble medyczne stalowe do Sali operacyjnej i Sali pooperacyjnej – 1 komplet; 3. Wózek medyczny 7 szufladowy z wyposażeniem – 1 sztuka; 4. Wózek medyczny 4 szufladowy z wyposażeniem – 1 sztuka; 5. Wózek medyczny 4 szufladowy z wyposażeniem – 1 sztuka; 6. Wózek do transportu materiałów medycznych i narzędzi – 1 sztuka; 7. Stolik na instrumenty – 1 sztuka; 8. Kolumna anestezjologiczna – 2 sztuki; 9. Lampa operacyjna sufitowa z monitorem – 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu zamówienia „OPZ” stanowiący Dział II SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące Dział III SWZ.
Interne Kennung: 1-DA.25.2.3.2026.ER
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33170000 Anästhesie und Reanimation, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem, montażem i ustawieniem nowych mebli medycznych i sprzętów medycznych do wyposażenia pracowni Collegium Medicum na Wydziale Lekarskim Akademii Mazowieckiej w Płocku. Zamówienie w ramach niniejszego postępowania podzielone jest na 2 (dwie) części: W ramach części 2 zamówienia Wykonawca dostarczy 5 następujących pozycji: 1. Taboret z oparciem – 4 sztuki; 2. Taboret – 9 sztuk; 3. Stojak na kroplówki – 1 sztuka; 4. Stojak z misami – 1 sztuka; 5. Wózek 1- blatowy – 2 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu zamówienia „OPZ” stanowiący Dział II SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące Dział III SWZ.
Interne Kennung: 2-DA.25.2.3.2026.ER
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen