2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nadzór nad funkcjonowaniem, kompleksowa obsługa i serwis dwóch stacji monitoringu jakości powietrza oraz nadzór merytoryczny nad poprawnością wyników
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest nadzór nad funkcjonowaniem, kompleksowa obsługa i serwis dwóch stacji monitoringu jakości powietrza oraz nadzór merytoryczny nad poprawnością wyników. Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określony został we wzorze umowy (wraz z załącznikami), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/GP/271/III-81/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, na warunkach określonych we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, którego realizacja skutkować będzie przedłużeniem okresu świadczenia przez Wykonawcę usług utrzymania/serwisu określonych w § 1 ust. 1 wzoru umowy o okres do 13 (trzynastu) miesięcy licząc od dnia zakończenia podstawowego okresu realizacji. Maksymalna wartość opcji nie może przekroczyć 13 miesięcznych stawek wynagrodzenia określonego w ofercie Wykonawcy.