2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Świadczeniodawcy
Beschreibung: 1. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r., poz.1320), zwaną dalej ustawą PZP, w trybie zamówienia z wolnej ręki zgodnie z przepisami art. 213- 217 w związku z art. 304 ustaw PZP. 2. Wyboru trybu zamówienia z wolnej ręki dokonano na podstawie przesłanki określonej w art 214 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy PZP. 3. Przedmiotem negocjacji jest integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy, zgodnie z załącznikiem nr 1 do zaproszenia (OPZ). Przedmiot zamówienia obejmuje: a) Zakup, dostawa i uruchomienie modułów oprogramowania aplikacyjnego b) Udzielenie bezterminowej licencji na sieciowe użytkowanie zaoferowanego oprogramowania aplikacyjnego. c) Integrację oferowanego oprogramowania z systemami posiadanym przez Zamawiającego. d) Przeprowadzenie szkoleń dla użytkowników i administratorów. e) Objęcie oprogramowania aplikacyjnego gwarancyjnym nadzorem autorskim przez okres minimum 36 miesięcy. Ilość licencji wymagana przez Zamawiającego: 1) Integracja z systemem CeZ w zakresie cyfrowej obsługi karty leczenia, obejmująca ucyfrowienie i indeksację dokumentacji medycznej - open; 2) Pulpity medyczne lekarskie - open; 3) Pulpity medyczne pielęgniarskie - open; 4) Bank krwi i serologia - open; 5) Rejestr endoprotezoplastyk - open; 6) Ankieta udarowa - open; 7) Ankiety SIMP - open; 8) Interfejs z systemem HIS do integracji z systemem CeZ i PUI - open; 9) Zarządzanie dokumentacją medyczną - open; 10) Asystent lekarza - open; 11. Serwer integracji - open. 4. Zamówienie jest współfinansowane ze środków z Budżetu Województwa Lubelskiego i ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.2 "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia"- projekt pn. "Poprawa dostępności i rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej", nr wniosku o dofinansowanie: KPOD.07.03-IP.10-0106/25. Zamawiający przewiduje unieważnienie przedmiotowego postępowania w całości lub w części w przypadku zaistnienia okoliczności, o których mowa w art. 257 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych. 5. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w niniejszym Zaproszeniu oraz załącznikach. 6. Na oferowany przedmiot zamówienia Wykonawca udzieli minimum 36-miesięcznego okresu gwarancji. 7. Spełnienie wszystkich wymagań jest obligatoryjne. Oferowane oprogramowanie musi spełniać wszystkie wymagania opisane w załączniku nr 1 do Zaproszenia - są one bezwzględnie wymagane i stanowią parametry graniczne. 8. Zamawiający dopuszcza inny podział modułów funkcjonalnych systemu pod warunkiem zachowania wymaganych w OPZ funkcjonalności. Ilość licencji na oferowane moduły nie może być mniejsza niż wymagana w OPZ, lub otrzymania licencji otwartej na wszystkie moduły. 9. Zamawiający wymaga, aby zaoferowane Oprogramowanie Aplikacyjne było rozwiązaniem istniejącym, działającym, gotowym do wdrożenia i zapewniającym na dzień wyznaczonych negocjacji realizację wszystkich wymaganych w OPZ funkcjonalności oraz nie może być w fazie opracowywania, budowy, testów, projektowania itp.
Vorherige Bekanntmachung: 237828-2026
Interne Kennung: ZP.26.32.2026.MM
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Świadczeniodawcy w ramach projektu pn. "Poprawa dostępności i rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej"