2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT-Dienstverlening Stadsbank Oost Nederland
Beschreibung: Voor deze aanbesteding wenst Stadsbank Oost Nederland één Overeenkomst te sluiten met een Leverancier die kan voorzien in de behoefte aan de levering van de ICT-Prestatie ten behoeve van Stadsbank Oost Nederland op basis van de wensen en eisen zoals deze zijn verwoord in de aanbestedingsstukken. Daarnaast verwacht Stadsbank Oost Nederland dat de Leverancier haar adviseert op het gebied van de ICT‑Prestatie. Voor meer informatie over de omvang van deze opdracht wordt verwezen naar de Uitnodiging tot Inschrijving.
Interne Kennung: 525837
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1: Stadsbank Oost Nederland
Beschreibung: Dit betreft het eerste en enige perceel van deze aanbesteding. Het omvat heel Stadsbank Oost Nederland. Voor meer informatie van de omvang van de opdracht wordt verwezen naar de Uitnodiging tot Inschrijving
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan worden verlengd.