2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering vrachtwagen met autolaadkraan
Beschreibung: Gemeente Zutphen voert een Europese aanbestedingsprocedure uit voor de levering van een vrachtwagen met autolaadkraan.
Interne Kennung: T110870
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000