See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roboty budowlane w zakresie zakładów wytwarzających energię elektryczną na bazie gazu ziemnego – Budowa bloków gazowo-parowych oraz świadczenie usług serwisu
Beschreibung: Na przedmiot zamówienia składają się zobowiązania wynikające z Kontraktu EPC oraz Umowy LTSA, w szczególności: zaprojektowanie, dostawa, budowa i uruchomienie bloków gazowo-parowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w formule „pod klucz”, pracujących w cyklu kombinowanym (CCGT) o nominalnej mocy elektrycznej brutto w zakresie 650-750 MWe oraz świadczenie usług serwisu w ramach eksploatacji bloków. Przedmiot zamówienia został opisany w dokumentach ZPR_cz.II_OPZ_01 Zakres przedmiotu kontraktu, ZPR_cz.II_OPZ_02 Opis wymagań technicznych oraz jego załącznikach, ZPR_cz.III_WUE_Wzór kontraktu oraz jego załącznikach, ZPR_cz.IV_WULT_Umowa serwisowa oraz jego załącznikach.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251240 Bau von Deponiegas-Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa bloków gazowo-parowych oraz świadczenie usług serwisu