2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przewóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Piekar Śląskich do szkół i placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna podczas przejazdu - część A
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Piekar Śląskich do szkół i placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna podczas przejazdu w okresie od 1 września 2026r. do 31 sierpnia 2027r. 2. Łączna liczba uczniów objętych dowozem: 20 osób. 3. Maksymalna dzienna liczba kilometrów: 111 km. 4. Liczba kilometrów dla poszczególnych tras obejmuje drogę dzieci z domu do szkoły i ze szkoły do domu. 5. Maksymalna liczba dni dowozu uczniów: 243 dni. 6. Minimalna ilość miejsc wymagana w pojazdach to liczba ilości dzieci na danej trasie + opiekun + kierowca), z zastrzeżeniem, że liczba dzieci może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu. 7. Wykonawca zobowiązany jest na formularzu oferty wskazać 2 pojazdy, którymi będzie realizować przedmiot zamówienia i które jednocześnie objęte są zezwoleniem przedstawionym w celu spełnienia warunku udziału w postępowaniu, (o którym mowa w rozdziale IX pkt 1 swz), z czego 1 pojazd musi być przystosowany do przewozu dzieci na wózku inwalidzkim (trasa I). 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zawiera załącznik nr 5 (projektowane postanowienia umowy) do swz. 9. Niniejsze postępowanie jest częścią zamówienia ogłoszonego w odrębnych postępowaniach. 10.Wykonawca składający ofertę jest nią związany od dnia upływu terminu składania ofert do dnia: 28 września 2026 r.
Interne Kennung: BZP.271.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zgodnie z opisem sekcji 2.1 Procedura.
Menge: 26 973 Kilometer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.