2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych (trzeci etap zakupów)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych - unitów symulacyjnych, szkoleniowych, dwustronnych – 6 kpl. i unitu symulacyjnego, wykładowcy, jednostanowiskowego – 1 kpl. w ramach Przedsięwzięcia pn. „Modernizacja i doposażenie bazy dydaktycznej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, realizowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r.
Vorherige Bekanntmachung: 719200-2025
Interne Kennung: ASDA.261.14.2025.KJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33126000 Ausrüstung für Stomatologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 7 Stück