2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont trzech pompowych agregatów głębinowych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń Pompownia Stacjonarna Centrum
Beschreibung: Wykonanie usług serwisowych w postaci remontu trzech agregatów głębinowych typu UGP-1525-04-C z silnikiem ML-45S-2/146-NCI, produkcji firmy INDAR Ingeteam Group
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP-CZOK-0056/26