See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerken van Deelstromen SWF 25078
Beschreibung: In de gemeente Súdwest-Fryslân zijn vier (4) milieustraten: Bolsward, Heeg, Koudum en Sneek. Bij deze vier (4) milieustraten kunnen de inwoners van de gemeente hun afval kwijt. Uit dit afval komen verschillende deelstromen vrij. Deze deelstromen zijn verdeeld over 7 percelen. De onderstaande hoeveelheden geven een indicatie van de te verwachten omvang van de afvalstromen binnen deze opdracht. Het gaat hierbij om circa 2.500 ton veegafval, 3.750 ton B-hout, 500 ton C-hout, 250 ton harde kunststoffen, 4.000 ton puin, 50 ton dakbedekking en 350 ton gips per jaar.
Interne Kennung: SWF 25078
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbare procedure met als gunningscriterium; Laagste kosten op basis van kosteneffectiviteit
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Veegafval
Beschreibung: Circa 2.500 ton per jaar
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - B-hout
Beschreibung: Circa 3.750 ton per jaar
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - C-hout
Beschreibung: Circa 500 ton per jaar
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - Harde kunststoffen
Beschreibung: Circa 250 ton per jaar
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 - Puin
Beschreibung: Circa 4.000 ton per jaar
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 - Dakbedekking
Beschreibung: Circa 50 ton per jaar
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7 - Gips
Beschreibung: Circa 350 ton per jaar
Interne Kennung: 7