See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van coagulatie- en rookafzuigtoestellen en de bijhorende verbruiksmaterialen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de aankoop van coagulatie- en rookafzuigtoestellen en de bijhorende verbruiksmaterialen
Interne Kennung: PPP0UV-810/6254/2025/844
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Monopolaire en bipolaire coagulatietoestellen
Beschreibung: Monopolaire en bipolaire coagulatietoestellen
Interne Kennung: 2025/844_1
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0002
Titel: Rookafzuigtoestellen bij coagulatie en bijhorende verbruiksgoederen
Beschreibung: Rookafzuigtoestellen bij coagulatie en bijhorende verbruiksgoederen
Interne Kennung: 2025/844_2
Los: LOT-0003
Titel: Coagulatie verbruiksgoederen
Beschreibung: Coagulatie verbruiksgoederen
Interne Kennung: 2025/844_3