See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na zawarcie umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest zawarcie umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarza w rodzaju Podstawowa Opieka Zdrowotna w zakresie Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej, na obszarze powiatu siedleckiego udzielane w warunkach ambulatoryjnych i w miejscu zamieszkania lub pobytu świadczeniobiorcy
Interne Kennung: RM-P-1151-1/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest zawarcie umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarza w rodzaju Podstawowa Opieka Zdrowotna w zakresie Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej, na obszarze powiatu siedleckiego udzielane w warunkach ambulatoryjnych i w miejscu zamieszkania lub pobytu