2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia w zakresie części dotyczącej Rozbudowy i integracji systemów informatycznych szpitala wraz z modernizacją infrastruktury teleinformatycznej
Beschreibung: Rozbudowy i integracji systemów informatycznych szpitala wraz z modernizacją infrastruktury teleinformatycznej
Interne Kennung: P/23/05/2026/C/Z1
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Rozbudowa i integracja systemów informatycznych szpitala wraz z modernizacją infrastruktury teleinformatycznej