2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf en onderhoud overslagkranen
Beschreibung: Avri wil voor deze werkzaamheden twee nieuwe mobiele overslagkranen aanschaffen, inclusief het daarbij behorende onderhoud. Gezien de verwachte levertijd van de machine zullen er eerst (mogelijk gebruikte) voorloop-kranen geleverd moeten worden. zie leidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Avri wil voor deze werkzaamheden twee nieuwe mobiele overslagkranen aanschaffen, inclusief het daarbij behorende onderhoud. Gezien de verwachte levertijd van de machine zullen er eerst (mogelijk gebruikte) voorloop-kranen geleverd moeten worden.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: initiële looptijd 2 jaar optioneel verlengen 2 maal 2 jaar