2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój usług elektronicznych oraz wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów w gminach subregionu puławskiego dotyczący stworzenia platformy partnerskiej do prowadzenia procedur planistycznych dla wszystkich Partnerów projektu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozwój usług elektronicznych oraz wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów w gminach subregionu puławskiego dotyczący stworzenia platformy partnerskiej do prowadzenia procedur planistycznych dla wszystkich Partnerów projektu, tj. Gminy Baranów, Gminy Kłoczew, Gminy Nałęczów, Gminy Nowodwór, Gminy Wąwolnica, Gminy Wilkołaz. 2. Przedmiot zamówienia finansowany ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, II Osi Priorytetowej Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, Działania 2.1 Cyfrowe Lubelskie. Zamówienie obejmuje uruchomienie e-usług dla mieszkańców, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: 1) Zakup licencji oprogramowania partnerskiej platformy do prowadzenia procedur planistycznych dla Partnerów projektu (1 szt.) 2) Zakup usług wdrożenia oprogramowania partnerskiej platformy do prowadzenia procedur planistycznych dla Partnerów projektu (1 szt.) 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ
Vorherige Bekanntmachung: 475698-2025
Interne Kennung: IZ.271.7.2025/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48422000 Softwarepaketreihen, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozwój usług elektronicznych oraz wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów w gminach subregionu puławskiego dotyczący stworzenia platformy partnerskiej do prowadzenia procedur planistycznych dla wszystkich Partnerów projektu, tj. Gminy Baranów, Gminy Kłoczew, Gminy Nałęczów, Gminy Nowodwór, Gminy Wąwolnica, Gminy Wilkołaz. 2. Przedmiot zamówienia finansowany ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, II Osi Priorytetowej Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, Działania 2.1 Cyfrowe Lubelskie. Zamówienie obejmuje uruchomienie e-usług dla mieszkańców, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: 1) Zakup licencji oprogramowania partnerskiej platformy do prowadzenia procedur planistycznych dla Partnerów projektu (1 szt.) 2) Zakup usług wdrożenia oprogramowania partnerskiej platformy do prowadzenia procedur planistycznych dla Partnerów projektu (1 szt.) 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48422000 Softwarepaketreihen, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung