See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratorní přístroje, materiál a chemikálie 12-2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka zboží dle specifikace uvedené v Příloze č. 1 výzvy (Specifikace zboží). Zakázka je rozdělena na části ve smyslu ust. § 101 odst. 1 ZZVZ.
Interne Kennung: Laboratorní přístroje, materiál a chemikálie 12-2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: část 3 - Biomedica
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka zboží dle specifikace uvedené v Příloze č. 1 výzvy (Specifikace zboží).
Interne Kennung: část 3 - Biomedica
Los: LOT-0004
Titel: část 4 - BioTech
Interne Kennung: část 4 - BioTech
Los: LOT-0001
Titel: část 1 - 3GENES
Interne Kennung: část 1 - 3GENES
Los: LOT-0008
Titel: část 8 - PENTA s.r.o., Ing. Petr Švec
Interne Kennung: část 8 - PENTA s.r.o., Ing. Petr Švec
Los: LOT-0002
Titel: část 2 - KRD
Interne Kennung: část 2 - KRD
Los: LOT-0005
Titel: část 5 - BioTech
Interne Kennung: část 5 - BioTech
Los: LOT-0009
Titel: část 9 - Fisher SC
Interne Kennung: část 9 - Fisher SC
Los: LOT-0006
Titel: část 6 - Fisher SC
Interne Kennung: část 6 - Fisher SC
Los: LOT-0007
Titel: část 7 - GeneTiCA
Interne Kennung: část 7 - GeneTiCA