372748-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Umweltschutz – Wykonanie monitoringu stanu ochrony przedmiotów ochrony w 7 obszarach Natura 2000 województwa podlaskiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie monitoringu stanu ochrony przedmiotów ochrony w 7 obszarach Natura 2000 województwa podlaskiego
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia został podzielony na części i obejmuje: 1) Zadanie 1 - Wykonanie monitoringu siedlisk przyrodniczych i roślin w obszarze Natura 2000 Jeleniewo PLH200001; 2) Zadanie 2 - Wykonanie monitoringu siedliska Twardowodne oligo- i mezotroficzne zbiorniki z podwodnymi łąkami ramienic w obszarze Natura 2000 Pojezierze Sejneńskie PLH200007; 3) Zadanie 3 - Wykonanie monitoringu siedlisk przyrodniczych w obszarze Natura 2000 Ostoja Knyszyńska PLH200006; 4) Zadanie 4 - Wykonanie monitoringu siedlisk przyrodniczych i roślin w obszarze Natura 2000 Ostoja Narwiańska PLH PLH200024; 5) Zadanie 5 - Wykonanie monitoringu sasanki otwartej w obszarze Natura 2000 Sasanki w Kolimagach PLH200025; 6) Zadanie 6 - Wykonanie monitoringu płazów w obszarze Natura 2000 Jeleniewo PLH200001; 7) Zadanie 7 - Wykonanie monitoringu nocka łydkowłosego w obszarze Natura 2000 Jeleniewo PLH200001; 8) Zadanie 8 - Wykonanie monitoringu mopka zachodniego w obszarze Natura 2000 Ostoja Knyszyńska PLH200006; 9) Zadanie 9 - Wykonanie monitoringu wydry w obszarze Natura 2000 Ostoja Narwiańska PLH200024; 10) Zadanie 10 - Wykonanie monitoringu skójki gruboskorupowej w obszarze Natura 2000 Ostoja Narwiańska PLH200024; 11) Zadanie 11 - Wykonanie monitoringu ptaków w obszarze Natura 2000 Bagno Wizna PLB200005; 12) Zadanie 12 - Wykonanie monitoringu ptaków w obszarze Natura 2000 Dolina Górnej Narwi PLB200007 (zakres podstawowy) i Zadanie 12b (zakres objęty prawem opcji). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung188304-2026
Interne KennungWOF.261.25.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
5. Los
LosLOT-0006
TitelZadanie 6 - Wykonanie monitoringu płazów w obszarze Natura 2000 Jeleniewo PLH200001;
BeschreibungZadanie 6 - Wykonanie monitoringu płazów w obszarze Natura 2000 Jeleniewo PLH200001; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne KennungWOF.261.25.2026 - Zad. 6
LosLOT-0009
TitelZadanie 9 - Wykonanie monitoringu wydry w obszarze Natura 2000 Ostoja Narwiańska PLH200024;
BeschreibungZadanie 9 - Wykonanie monitoringu wydry w obszarze Natura 2000 Ostoja Narwiańska PLH200024; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne KennungWOF.261.25.2026 - Zad. 9
LosLOT-0010
TitelZadanie 10 - Wykonanie monitoringu skójki gruboskorupowej w obszarze Natura 2000 Ostoja Narwiańska PLH200024;
BeschreibungZadanie 10 - Wykonanie monitoringu skójki gruboskorupowej w obszarze Natura 2000 Ostoja Narwiańska PLH200024; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne KennungWOF.261.25.2026 - Zad. 10
LosLOT-0011
TitelZadanie 11 - Wykonanie monitoringu ptaków w obszarze Natura 2000 Bagno Wizna PLB200005;
BeschreibungZadanie 11 - Wykonanie monitoringu ptaków w obszarze Natura 2000 Bagno Wizna PLB200005; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne KennungWOF.261.25.2026 - Zad. 11
LosLOT-0012
TitelZadanie 12 - Wykonanie monitoringu ptaków w obszarze Natura 2000 Dolina Górnej Narwi PLB200007.
BeschreibungZadanie 12 - Wykonanie monitoringu ptaków w obszarze Natura 2000 Dolina Górnej Narwi PLB200007 (zakres podstawowy) i Zadanie 12b (zakres objęty prawem opcji). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne KennungWOF.261.25.2026 - Zad. 12
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający informuje, że w zakresie zadania 12 przewiduje prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy pzp. 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zleceniu Wykonawcy wykonania monitoringu wszystkich dodatkowych gatunków wskazanych w OPZ w części dotyczącej Zadania 12 B. 3. Prawo opcji może zostać wykonane wyłącznie w całości. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w części ani wyboru pojedynczych gatunków spośród wskazanych w OPZ. 4. Zakres, metodyka, forma przekazania wyników, sposób dokumentowania oraz termin realizacji dla zakresu objętego opcją są tożsame z wymaganiami określonymi dla Zadania 12. 5. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie 7 dni roboczych od dnia podpisania umowy, poprzez złożenie Wykonawcy oświadczenia w formie pisemnej. 6. Wynagrodzenie za zakres objęty prawem opcji przysługuje Wykonawcy wyłącznie w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji i odpowiada kwocie wskazanej w Ofercie.