2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kamery CCD oraz spektrografu dla Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kamery CCD (część 1) oraz spektrografu (część 2) dla Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. W części 2 zamówienie obejmuje opcję, polegającą na zakupie wyposażenia dodatkowego spektrografu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38651600 Digitalkameras
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33151300 Spektrografen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa kamery CCD
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kamery CCD dla Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.
Interne Kennung: POUZ-361/99/2026/WF cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa spektrografu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa spektrografu dla Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.
Interne Kennung: POUZ-361/99/2026/WF cz. 2
Haupteinstufung (cpv): 33151300 Spektrografen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie w części 2 obejmuje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zakupie sterowanej komputerowo mechanicznej przesłony oraz zmotoryzowanej szczeliny w terminie 6 miesięcy od dnia realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać. Szczegółowe informacje dotyczące skorzystania z prawa opcji podane są we wzorze umowy. Wartość wynagrodzenia brutto za realizację zamówienia objętego prawem opcji nie przekroczy 13% wartości brutto zamówienia podstawowego.