37279-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Gartenbau – Údržba veřejné zeleně v Terezíně
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚdržba veřejné zeleně v Terezíně
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb k údržbě veřejné zeleně ve městě Terezín v místních částech Nové Kopisty, České Kopisty a Počaply v souladu s předloženou zadávací dokumentací. Jedná se tedy zejména o pokos travnatých ploch, výhrab listí, údržbu keřů, trvalek apod. Veškeré vzniklé odpady musí být předány pouze oprávněným osobám, kterým byl udělen souhlas k provozování zařízení k odstraňování nebo využívání nebo ke sběru nebo k výkupu příslušného druhu odpadu. Zadavatel si vyhrazuje právo odsouhlasit veškeré postupy prací a dále použité materiály. Všechny přílohy včetně soupisu služeb s výkazem výměr, vymezující předmět této veřejné zakázky v podrobnostech pro zpracování nabídky, tvoří neoddělitelnou přílohu zadávací dokumentace.
Interne KennungÚdržba veřejné zeleně v Terezíně
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb k údržbě veřejné zeleně ve městě Terezín v místních částech Nové Kopisty v souladu s předloženou zadávací dokumentací. Jedná se tedy zejména o pokos travnatých ploch, výhrab listí, údržbu keřů, trvalek apod. Veškeré vzniklé odpady musí být předány pouze oprávněným osobám, kterým byl udělen souhlas k provozování zařízení k odstraňování nebo využívání nebo ke sběru nebo k výkupu příslušného druhu odpadu. Zadavatel si vyhrazuje právo odsouhlasit veškeré postupy prací a dále použité materiály. Všechny přílohy včetně soupisu služeb s výkazem výměr, vymezující předmět této veřejné zakázky v podrobnostech pro zpracování nabídky, tvoří neoddělitelnou přílohu zadávací dokumentace.
Interne KennungČást 1 Nové Kopisty
LosLOT-0002
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb k údržbě veřejné zeleně ve městě Terezín v místních částech České Kopisty v souladu s předloženou zadávací dokumentací. Jedná se tedy zejména o pokos travnatých ploch, výhrab listí, údržbu keřů, trvalek apod. Veškeré vzniklé odpady musí být předány pouze oprávněným osobám, kterým byl udělen souhlas k provozování zařízení k odstraňování nebo využívání nebo ke sběru nebo k výkupu příslušného druhu odpadu. Zadavatel si vyhrazuje právo odsouhlasit veškeré postupy prací a dále použité materiály. Všechny přílohy včetně soupisu služeb s výkazem výměr, vymezující předmět této veřejné zakázky v podrobnostech pro zpracování nabídky, tvoří neoddělitelnou přílohu zadávací dokumentace.
Interne KennungČást 2 České Kopisty
LosLOT-0003
Interne KennungČást 3 Počaply