2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstkleding voor de buitengewoon opsporingsambtenaren en toezichthouders Gemeente Maastricht.
Beschreibung: De aan te besteden raamovereenkomst betreft de levering van dienstkleding voor medewerkers van de afdeling Handhaving en Openbare Ruimte, waar momenteel circa 66 medewerkers in dienst zijn. De aanbestedende dienst is voornemens om één raamovereenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18222000 Firmenkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000