2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Projectmeubilair
Beschreibung: De opdracht voor EA Meubilair betreft het leveren van projectmeubilair. Onder projectmeubilair wordt verstaan: alle vormen van meubilair die niet behoren tot de standaardinrichting van kantoren en theorielokalen en die veelal maatwerk of project specifieke oplossingen vereisen. Projectmeubilair wordt ingezet binnen uiteenlopende projecten, zoals verbouwingen, herinrichtingen of de ontwikkeling van nieuwe leer- en werkomgevingen en vraagt om flexibiliteit en afstemming op het specifieke gebruik en de context. Omvang van de aan te besteden opdracht betrof ongeveer EUR 2.300.000,- excl. BTW over de afgelopen 4 jaren. Zie artikel 1.4 van het aanbestedingsdcoment.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan worden verlengd met 2x2 jaar. Zie artikel 1.8 aanbestedingsdocument.