See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów do wirusa wysoce zjadliwej grypy ptaków, zestawów do Afrykańskiego Pomoru Świń, uniwersalnej mieszaniny oraz koniugatów do wścieklizny
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na dziewięć pakietów, które obejmują: Pakiet I – Zestaw do jednoczesnego wykrywania i różnicowania RNA wirusa wysoce zjadliwej grypy ptaków „BC” Pakiet II - Zestaw immunoenzymatyczny do diagnostyki Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF) „BC” Pakiet III - Zestaw do wykrywania wirusowego DNA w kierunku wirusa Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF) „BC” Pakiet IV - Zestaw odczynników do izolacji wirusowych kwasów nukleinowych kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego systemem do izolacji materiału genetycznego MagCore Plus II „BC” Pakiet V - Zestaw odczynników do automatycznej izolacji wirusowych kwasów nukleinowych kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem IndiMag 2„BC” Pakiet VI - Zestaw do izolacji DNA zwierzęcego z materiałów paszowych i mieszanek paszowych metodą Real-Time PCR „BC” Pakiet VII - Uniwersalna mieszanina reakcyjna do przeprowadzania reakcji Real-Time PCR „BC” Pakiet VIII - Uniwersalny koniugat do diagnostyki wścieklizny „BC” Pakiet IX - Koniugaty do diagnostyki wścieklizny znakowane FITC „BC” Ofertę można składać na wybrany pakiet lub na całość zamówienia. W przypadku składania oferty na więcej niż jeden pakiet formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ należy powielić.
Vorherige Bekanntmachung: 154224-2026
Interne Kennung: AD-G.272.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I – Zestaw do jednoczesnego wykrywania i różnicowania RNA wirusa wysoce zjadliwej grypy ptaków „BC”
Beschreibung: Zestaw do jednoczesnego wykrywania i różnicowania RNA wirusa wysoce zjadliwej grypy ptaków „BC”
Interne Kennung: AD-G-272.3/I/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Maksymalna ilość przedmiotu zamówienia może zostać zredukowana przez ZAMAWIAJĄCEGO, z uwzględnieniem własnych potrzeb, o 25% wartości całego zamówienia. DOSTAWCY nie przysługuje z tego tytułu żadne roszczenie ani uprawnienie wobec ZAMAWIAJĄCEGO (DOSTAWCA zrzeka się wszelkich roszczeń i uprawnień w tym względzie).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - Zestaw immunoenzymatyczny do diagnostyki Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF) „BC”
Beschreibung: Zestaw immunoenzymatyczny do diagnostyki Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF) „BC”
Interne Kennung: AD-G-272.3/II/2026
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - Zestaw do wykrywania wirusowego DNA w kierunku wirusa Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF) „BC”
Beschreibung: Zestaw do wykrywania wirusowego DNA w kierunku wirusa Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF) „BC”
Interne Kennung: AD-G-272.3/III/2026
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV - Zestaw odczynników do izolacji wirusowych kwasów nukleinowych kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego systemem do izolacji materiału genetycznego MagCore Plus II „BC”
Beschreibung: Zestaw odczynników do izolacji wirusowych kwasów nukleinowych kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego systemem do izolacji materiału genetycznego MagCore Plus II „BC”
Interne Kennung: AD-G-272.3/IV/2026
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V - Zestaw odczynników do automatycznej izolacji wirusowych kwasów nukleinowych kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem IndiMag 2 „BC”
Beschreibung: Zestaw odczynników do automatycznej izolacji wirusowych kwasów nukleinowych kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem IndiMag 2 „BC”
Interne Kennung: AD-G-272.3/V/2026
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI - Zestaw do izolacji DNA zwierzęcego z materiałów paszowych i mieszanek paszowych metodą Real-Time PCR „BC”
Beschreibung: Zestaw do izolacji DNA zwierzęcego z materiałów paszowych i mieszanek paszowych metodą Real-Time PCR „BC”
Interne Kennung: AD-G-272.3/VI/2026
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII - Uniwersalna mieszanina reakcyjna do przeprowadzania reakcji Real-Time PCR „BC”
Beschreibung: Uniwersalna mieszanina reakcyjna do przeprowadzania reakcji Real-Time PCR „BC”
Interne Kennung: AD-G-272.3/VII/2026
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII - Uniwersalny koniugat do diagnostyki wścieklizny „BC”
Beschreibung: Uniwersalny koniugat do diagnostyki wścieklizny „BC”
Interne Kennung: AD-G-272.3/VIII/2026
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX - Koniugaty do diagnostyki wścieklizny znakowane FITC „BC”
Beschreibung: Koniugaty do diagnostyki wścieklizny znakowane FITC „BC”
Interne Kennung: AD-G-272.3/IX/2026