See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzameling en transport huishoudelijke afvalstromen
Beschreibung: Huis-aan-huis inzameling bij haar inwoners van de huishoudelijke afvalstromen: •Huishoudelijk restafval (HRA) •Groente-, fruit- en tuinafval (GFT) •Plastic verpakkingen, Metalen verpakkingen en Drankenkartons (PMD) Deze afvalstromen worden voornamelijk ingezameld via minicontainers. Daarnaast wordt restafval bij hoogbouw ingezameld via ondergrondse verzamelsystemen. Zie 'VT Informatiedocument Inzameling Huishoudelijk Afval' 900.000 per jaar
Interne Kennung: 5098166
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1