See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego do jednostek UMCS w Lublinie w podziale na 16 części: Część 1: Dostawa komputera przenośnego Nr 1 – 1 szt. Część 2: Dostawa monitorów – 2 szt. Część 3: Dostawa jednostki centralnej komputera stacjonarnego – 1 szt. Część 4: Dostawa monitorów – 2 szt. Część 5: Dostawa komputerów stacjonarnych typu AII in One – 4 szt. Część 6: Dostawa komputerów stacjonarnych typu AII in One – 2 szt. Część 7: Dostawa komputerów stacjonarnych typu AII in One – 60 szt. Część 8: Dostawa komputera przenośnego Nr 2 – 1 szt. Część 9: Dostawa komputera przenośnego Nr 3 – 2 szt. Część 10: Dostawa komputera przenośnego Nr 4 – 1 szt. Część 11: Dostawa komputera stacjonarnego typu AII in One – 1 szt. Część 12: Dostawa monitora – 1 szt. Część 13: Dostawa komputera przenośnego Nr 5 – 1szt. Część 14: Dostawa komputera przenośnego Nr 6 – 1 szt. Część 15: Dostawa monitora – 1 szt. Część 16: Dostawa komputera przenośnego Nr 7 – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ, odpowiednio do części. Oferowany sprzęt (dotyczy wszystkich części postępowania) ma być fabrycznie nowy, nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, kompletny i gotowy do pracy. Dostarczany przez Wykonawcę sprzęt powinien być wyprodukowany nie wcześniej niż 2025r. W przypadku wycofania w trakcie realizacji umowy podzespołów wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia / opisie oferowanego towaru (załącznik do SWZ), Wykonawca winien dostarczyć sprzęt o parametrach nie gorszych niż zaoferowane za cenę określoną w ofercie i umowie. Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę gwarancji oraz zapewnienia bezpłatnego serwisu gwarancyjnego na przedmiot zamówienia zgodnie z zapisami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia/opisie oferowanego towaru oraz w projektowanych postanowieniach umowy (odpowiednio do części postępowania). W przypadku braku oświadczenia Wykonawcy w zakresie oferowanego okresu gwarancji, Zamawiający przyjmie, że Wykonawca zadeklarował minimalny okres gwarancji na przedmiot zamówienia. Dostawa obejmuje transport do bezpośredniego użytkownika do miejsca wskazanego przez niego oraz wszystkie inne koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia i wymogami stawianymi przez Zamawiającego. UWAGA! W przypadku, gdy w zakres zamówienia wchodzi sprzęt komputerowy Zamawiający zastrzega sobie prawo zastosowania stawki podatku VAT w wysokości 0% zgodnie z art. 83 ust. 1 pkt 26 lit. a) ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004r. (Dz. U. z 2025r., poz. 775 ze zm.), pod warunkiem uzyskania zgody wydawanej przez Ministerstwo Nauki I Szkolnictwa Wyższego. Zamawiający przekaże wyłonionemu Wykonawcy pisemną informację o uzyskaniu zgody wydanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, na podstawie której Wykonawca zobowiązany będzie do wystawienia faktury korygującej.
Interne Kennung: PN/01-2026/DZP-a
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ. SWZ zawiera informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (opis procedury), warunków udziału w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców oraz projektowane postanowienia umowy. 2. W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana procedura określona w art. 139 ust. 1 ustawy. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy, Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia. o którym mowa w art. 125 ust. 1ustawy. Oświadczenie to będzie żądane wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona odpowiednio do części. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim drogą elektroniczną za pośrednictwem Platformy, pod adresem: umcs.ezamawiajacy.pl i pod oznaczeniem oraz nazwą postępowania wskazaną w tytule niniejszej SWZ. 4. Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: umcs.ezamawiajacy.pl 5. W przypadku, gdy Wykonawca zamierza realizować przedmiot zamówienia z udziałem Podwykonawców Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w liczbie 16 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Ofertę należy złożyć zgodnie ze wzorem formularza oferty, stanowiącym załącznik do SWZ, odpowiednio do części. Maksymalna liczba części, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy to 16 części. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 8.Wykaz wymaganych dokumentów i oświadczeń potwierdzających brak podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu oraz potwierdzających spełnienie warunków udziału w postępowaniu wskazany został przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia, w punkcie 6 SWZ. 9. Dokumenty składane przez podmioty zagraniczne zostały określone w dokumentach zamówienia, w punkcie 6.3 SWZ. 10. Dokumenty wymagane w przypadku składania oferty wspólnej zostały określone w dokumentach zamówienia, w punkcie 6.4 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dostawa komputera przenośnego Nr 1 – 1 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Dostawa monitorów – 2 szt.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Dostawa jednostki centralnej komputera stacjonarnego – 1 szt.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Dostawa monitorów – 2 szt.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Dostawa komputerów stacjonarnych typu AII in One – 4 szt.
Interne Kennung: Część 5
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Dostawa komputerów stacjonarnych typu AII in One – 2 szt.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Dostawa komputerów stacjonarnych typu AII in One – 60 szt.
Interne Kennung: Część 7
Menge: 60 Stück
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: Dostawa komputera przenośnego Nr 2 – 1 szt.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: Dostawa komputera przenośnego Nr 3 – 2 szt.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10: Dostawa komputera przenośnego Nr 4 – 1 szt.
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11: Dostawa komputera stacjonarnego typu AII in One – 1 szt.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12: Dostawa monitora – 1 szt.
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13: Dostawa komputera przenośnego Nr 5 – 1szt.
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14: Dostawa komputera przenośnego Nr 6 – 1 szt.
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15: Dostawa monitora – 1 szt.
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16: Dostawa komputera przenośnego Nr 7 – 1 szt.
Interne Kennung: Część 16