2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (wraz z usługą dystrybucji) na rzecz Ogrodu Zoologicznego w Opolu Spółka z Ograniczoną odpowiedzialnością
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej (obejmująca dostawę i świadczenie usług dystrybucji) w rozumieniu ustawy Prawo Energetyczne (Dz.U. z 2026 r. poz. 43) zwanej dalej „Prawo Energetyczne”, na rzecz Spółki. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na jedną lub obie części zamówienia. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: a) Część 1 - kompleksowa dostawa energii elektrycznej do puntu poboru energii elektrycznej (PPE) znajdującego się na terenie Ogrodu Zoologicznego w Opolu; b) Część 2 – kompleksowa dostawa energii elektrycznej do puntu poboru energii elektrycznej (PPE) znajdującego się na terenie Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu. W obu częściach w wymienionych obiektach zamontowana jest mikroinstalacja. W związku z posiadaniem przez Zamawiającego statusu Prosumenta Wykonawca będzie prowadził rozliczenia na zasadach określonych w obowiązujących przepisach prawa. Prognozowana łączna ilość energii elektrycznej w ramach zamówienia podstawowego w okresie obowiązywania umowy wynosi: a) w części 1 - 3 650 000 kWh b) w części 2 - 200 000 kWh
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Kompleksowa dostawa energii elektrycznej do puntu poboru energii elektrycznej (PPE) znajdującego się na terenie Ogrodu Zoologicznego w Opolu
Beschreibung: Część nr 1- Przedmiot zamówienia - kompleksowa dostawa energii elektrycznej do puntu poboru energii elektrycznej (PPE) znajdującego się na terenie Ogrodu Zoologicznego w Opolu. W wymienionych obiektach zamontowana jest mikroinstalacja. W związku z posiadaniem przez Zamawiającego statusu Prosumenta Wykonawca będzie prowadził rozliczenia na zasadach określonych w obowiązujących przepisach prawa. Prognozowana łączna ilość energii elektrycznej w ramach zamówienia podstawowego w okresie obowiązywania umowy wynosi: 3 650 000 kWh.
Interne Kennung: 5/5/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji, tj. do zwiększenia zakresu zamówienia podstawowego o dodatkowe 30%. Zwiększenie ilości zamówienia jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego i może nastąpić wyłącznie na zasadach określonych w projektowanych postanowień umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – kompleksowa dostawa energii elektrycznej do puntu poboru energii elektrycznej (PPE) znajdującego się na terenie Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia część nr 2 jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej do puntu poboru energii elektrycznej (PPE) znajdującego się na terenie Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu. W wymienionych obiektach zamontowana jest mikroinstalacja. W związku z posiadaniem przez Zamawiającego statusu Prosumenta Wykonawca będzie prowadził rozliczenia na zasadach określonych w obowiązujących przepisach prawa. Prognozowana łączna ilość energii elektrycznej w ramach zamówienia podstawowego w okresie obowiązywania umowy wynosi w części 2 - 200 000 kWh Podane przez Zamawiającego prognozowane zużycie energii elektrycznej w okresie obowiązywania umowy ma jedynie charakter informacyjny, służący do porównania ofert. Nie stanowi ono dla Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii elektrycznej w podanej ilości. Wykonawcy nie będzie przysługiwało jakiekolwiek roszczenie z tytułu niepobrania przez Zamawiającego przewidywanej ilości energii
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste