372872-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – DOSTAWA KONTRASTÓW
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA KONTRASTÓW
Beschreibung1.Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne, na podstawie art. 132 ustawy Pzp. 2.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kontrastów zwanych dalej „produktami” do Magazynu Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym rodzaj, minimalne parametry, nazwy międzynarodowe, dawki oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo – cenowe nr 1.1- 1.7 stanowiące załączniki do formularza ofertowego będącego Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung241.FZ-049.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungKontrasty
Interne Kennung1.241.FZ-049.2026
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie § 16 PRAWO OPCJI
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
Interne Kennung2.241.FZ-049.2026
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
Interne Kennung3.241.FZ-049.2026
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
Interne Kennung4.241.FZ-049.2026
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
Interne Kennung5.241.FZ-049.2026
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
Interne Kennung6.241.FZ-049.2026
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
Interne Kennung7.241.FZ-049.2026