372884-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. we Włocławku w 2026 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. we Włocławku w 2026 roku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa do obiektów należących do Zamawiającego energii elektrycznej o łącznym szacowanym wolumenie 11800,00 MWh w okresie od dnia 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r., zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 roku Prawo energetyczne (tekst jedn. Dz.U. 2024 poz. 266 z późn. zm.) – dalej PE, z tego: Strefa I – 3 258,00 MWh Strefa II – 1 230,00 MWh Strefa III – 7 312,00 MWh
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung281.21.2025
Optionen
Beschreibung der OptionenEwentualna zmiana szacowanego zużycia nie przekraczająca +/- 10 % wolumenu podstawowego nie będzie skutkowała dodatkowymi kosztami dla Zamawiającego, poza rozliczeniem za faktycznie zużytą ilość energii wg cen określonych w dokumentacji przetargowej oraz umowie.