See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Łodzi (II)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Łodzi (II). 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części (pakietów) i został szczegółowo opisany w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Wykaz części (pakietów): Część 1 – Materiały jednorazowe do aparatów Light Cycler 480; Część 2 – Materiały eksploatacyjne do dejanizatorów Polwater; Część 3 – Materiały jednorazowe do aparatów MagNa Pure 24; Część 4 – Termohigrometry; Część 5 – Lampy UVOT; Część 6 – Środki ochrony; Część 7 - Pipeta elektroniczna i końcówki
Interne Kennung: WIW-Adm-zpz.272.1.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe, 18143000 Schutzkleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Materiały jednorazowe do aparatów Light Cycler 480
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w formularzu cenowym - załącznik nr 1 do SWZ (zmodyfikowany plik z dopiskiem „MODYFIKACJA”, treść zmian zaznaczona czerwonym kolorem czcionki).
Interne Kennung: Część 1 – Materiały jednorazowe do aparatów Light Cycler 480
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Materiały eksploatacyjne do dejanizatorów Polwater
Interne Kennung: Część 2 – Materiały eksploatacyjne do dejanizatorów Polwater
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Materiały jednorazowe do aparatów MagNa Pure 24
Interne Kennung: Część 3 - Materiały jednorazowe do aparatów MagNa Pure 24
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Termohigrometry
Interne Kennung: Część 4 - Termohigrometry
Los: LOT-0006
Titel: Część 5 - Lampy UVOT
Interne Kennung: Część 5 - Lampy UVOT
Los: LOT-0007
Titel: Część 6 – Środki ochrony
Interne Kennung: Część 6 – Środki ochrony
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung, 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0008
Titel: Część 7 - Pipeta elektroniczna i końcówki
Interne Kennung: Część 7 - Pipeta elektroniczna i końcówki