372898-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborpipetten und Zubehör – Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - 2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego (zwanym dalej także „przedmiotem zamówienia). Przedmiot zamówienia obejmuje 2 zadania (oferty częściowe): 1.1. Sprzęt laboratoryjny według katalogu: Menzel lub równoważny; 1.2. Sprzęt laboratoryjny według katalogu: Eppendorf lub równoważny. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Zamówienie nie jest finansowane w ramach projektu ze środków UE. 3.1. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu: Childhood ALL in Poland (CALL-POL) project: a national harmonization of diagnostics and treatment of acute lymphoblastic leukemia in children, Childhood ALL in Poland (cALL-POL) project: – krajowa harmonizacja diagnostyki i leczenia ostrej białaczki limfoblastycznej u dzieci; 3.2. Projekt finansowany przez Agencję Badań Medycznych, na podstawie umowy o dofinansowanie projektu niekomercyjnego badania klinicznego nr 2019/ABM/01/00069-00 z dnia 18.06.2020 (aneksy nr 2019/ABM/01/00069-01 z dnia 16.07.21r., 2019/ABM/01/00069-02 z dnia 14.06.2023, 2019/ABM/01/00069-03 z dnia 27.06.2024 ) oraz umową konsorcjum z dnia 28.11.2019 r. 4. Zamawiający nie żąda od Wykonawców wniesienia wadium. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ. 6. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ.
Interne KennungDZP.25.18.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437110 Pipettenspitzen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – 1.1. Sprzęt laboratoryjny według katalogu: Menzel lub równoważny
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - 2 (zwanym dalej także „przedmiotem zamówienia). Przedmiot zamówienia obejmuje 2 zadania (oferty częściowe). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3 Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4 Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5 Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza oferowania większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglenia wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – 1.2. Sprzęt laboratoryjny według katalogu: Eppendorf lub równoważny
Interne KennungCzęść 2