See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzęt do treningu strzeleckiego wraz z amunicją barwiącą
Beschreibung: Dostawa sprzętu do treningu strzeleckiego wraz z amunicją barwiącą, w tym: - Kołnierz ochronny FX 9000 Protective Throat Collar 120 szt. - Maska ochronna FX9003 Helmet Head Protector 120 szt. - Ochraniacz krocza FX 9000 Groin Protector 30 szt. - Magazynek FX Simuntion HK416 60 szt. - Zestaw konwersyjny FX Simunition HK416 5 kpl. - Amunicja FX Simunition kal. 9mm Gen. 2 Toxfree 73000 szt. - Amunicja FX Simunition kal. 5,56 Toxfree HK416 99500 szt.
Interne Kennung: 193/Cut/25/RG/FBW
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37441900 Crosstrainer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu do treningu strzeleckiego wraz z amunicją barwiącą