See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH I SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych i sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Magazynu Ogólnego/ Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie znajdującego się w siedzibie Zamawiającego w Hrubieszowie przy ul. Piłsudskiego 11, w podziale na 37 (słownie: trzydzieści siedem) pakietów: PAKIET 1 – ARTYKUŁY JEDNORAZOWE Z FLIZELINY, WŁÓKNINY PAKIET 2 – SPRZĘT GINEKOLOGICZNY 1 PAKIET 3- MATERIAŁY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO ENDOSKOPII PAKIET 4- WORKI STOMIJNE I AKCESORIA PAKIET 5 - PAPIER I ŻEL DO APARATÓW EKG, KTG, USG PAKIET 6 – ZESTAWY DO ŻYWIENIA PACJENTA PAKIET 7 - SPRZĘT ANESTEZJOLOGICZNY PAKIET 8 – FILTRY, AKCESORIA DO TERAPII ODDECHOWEJ I INNE PAKIET 9 – CEWNIKI, WORKI, DRENY, RURKI, ITP. PAKIET 10 – ZESTAWY, IGŁY, MASKI, ELEKTRODY I WZIERNIKI PAKIET 11 – SPRZĘT NOWORODKOWY JEDNORAZOWY PAKIET 12 – UKŁADY ODDECHOWE DO RESPIRATORA TRILOGY EVO PAKIET 13 – UKŁADY ODDECHOWE DO RESPIRATORA STEPHAN EVE IN PAKIET 14 – UKŁADY ODDECHOWE DO RESPIRATORA FLIGHT 60 PAKIET 15 – MEDYCZNE ARTUKUŁY DO APARATU DO ZNIECZULEŃ I RESPIRATORA PAKIET 16 – RĘKAWICE DIAGNOSTYCZNE JEDNORAZOWE PAKIET 17 - SPRZĘT JEDNORAZOWY DO LAKTATORA PAKIET 18- AKCESORIA DO SPIROMETRU EASY ONE AIR PAKIET 19- AKCESORIA DO URZĄDZENIA AMBU AVIEV ORAZ MODUŁÓW STERUJĄCYCH AEROGEN PAKIET 20- SPRZĘT JEDNORAZOWY DO ALKOMATU ALKOHIT X100 PAKIET 21- NACZYNIA HIGIENICZNE JEDNORAZOWE PAKIET 22- INNE ARTYKUŁY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU PAKIET 23- STERYLNE ZESTAWY OPERACYJNE PAKIET 24- FOLIE CHIRURGICZNE PAKIET 25- OPAKOWANIA STERYLIZACYJNE- Torebki i rękawy PAKIET 26- AKCESORIA STERYLIZACYJNE PAKIET 27- WSKAŻNIKI DO KONTROLI PROCESÓW STERYLIZACJI PAKIET 28- OPAKOWANIA STERYLIZACYJNE: RĘKAWY PAKIET 29- ZESTAWY DO CEWNIKOWANIA ŻYŁ CENTRALNYCH PAKIET 30 - IGŁY, STRZYKAWKI, PRZYRZĄDY DO INFUZJI PAKIET 31- STRZYKAWKI PAKIET 32- POJEMNIKI NA ZLEWKI PAKIET 33- ETYKIETY KODÓW KRESKOWYCH PAKIET 34- STAPLERY PAKIET 35- NITKA SYNTETYCZNA NIEWCHŁANIALNA MONOFILAMENTOWA PAKIET 36- NICI PAKIET 37- KLIPSY I SZWY
Vorherige Bekanntmachung: 72082-2026
Interne Kennung: 1/132/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33199000 Medizinische Kleidung, 33681000 Sauger, Brusthütchen und ähnliche Waren für Kleinkinder, 33198000 Krankenhausartikel aus Papier, 33170000 Anästhesie und Reanimation, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 18424300 Einweghandschuhe, 33700000 Körperpflegeprodukte, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 - PAPIER I ŻEL DO APARATÓW EKG, KTG, USG
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych i sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Magazynu Ogólnego/ Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie znajdującego się w siedzibie Zamawiającego w Hrubieszowie przy ul. Piłsudskiego 11: PAKIET 5 - PAPIER I ŻEL DO APARATÓW EKG, KTG, USG
Interne Kennung: Pakiet 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33198000 Krankenhausartikel aus Papier
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12 – UKŁADY ODDECHOWE DO RESPIRATORA TRILOGY EVO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych i sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Magazynu Ogólnego/ Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie znajdującego się w siedzibie Zamawiającego w Hrubieszowie przy ul. Piłsudskiego 11: PAKIET 12 – UKŁADY ODDECHOWE DO RESPIRATORA TRILOGY EVO
Interne Kennung: Pakiet 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33170000 Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14 – UKŁADY ODDECHOWE DO RESPIRATORA FLIGHT 60
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych i sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Magazynu Ogólnego/ Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie znajdującego się w siedzibie Zamawiającego w Hrubieszowie przy ul. Piłsudskiego 11: PAKIET 14 – UKŁADY ODDECHOWE DO RESPIRATORA FLIGHT 60
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET 18- AKCESORIA DO SPIROMETRU EASY ONE AIR
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych i sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Magazynu Ogólnego/ Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie znajdującego się w siedzibie Zamawiającego w Hrubieszowie przy ul. Piłsudskiego 11: PAKIET 18- AKCESORIA DO SPIROMETRU EASY ONE AIR
Interne Kennung: Pakiet 18
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET 20- SPRZĘT JEDNORAZOWY DO ALKOMATU ALKOHIT X100
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych i sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Magazynu Ogólnego/ Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie znajdującego się w siedzibie Zamawiającego w Hrubieszowie przy ul. Piłsudskiego 11: PAKIET 20- SPRZĘT JEDNORAZOWY DO ALKOMATU ALKOHIT X100
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET 22- INNE ARTYKUŁY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych i sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Magazynu Ogólnego/ Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie znajdującego się w siedzibie Zamawiającego w Hrubieszowie przy ul. Piłsudskiego 11: PAKIET 22- INNE ARTYKUŁY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Interne Kennung: Pakiet 22
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33700000 Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET 27- WSKAŹNIKI DO KONTROLI PROCESÓW STERYLIZACJI
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych i sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Magazynu Ogólnego/ Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie znajdującego się w siedzibie Zamawiającego w Hrubieszowie przy ul. Piłsudskiego 11: PAKIET 27- WSKAŹNIKI DO KONTROLI PROCESÓW STERYLIZACJI
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0030
Titel: PAKIET 30 - IGŁY, STRZYKAWKI, PRZYRZĄDY DO INFUZJI
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych i sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Magazynu Ogólnego/ Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie znajdującego się w siedzibie Zamawiającego w Hrubieszowie przy ul. Piłsudskiego 11: PAKIET 30 - IGŁY, STRZYKAWKI, PRZYRZĄDY DO INFUZJI
Interne Kennung: Pakiet 30
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Los: LOT-0031
Titel: PAKIET 31- STRZYKAWKI
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych i sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Magazynu Ogólnego/ Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie znajdującego się w siedzibie Zamawiającego w Hrubieszowie przy ul. Piłsudskiego 11: PAKIET 31- STRZYKAWKI
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0033
Titel: PAKIET 33- ETYKIETY KODÓW KRESKOWYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych i sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Magazynu Ogólnego/ Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie znajdującego się w siedzibie Zamawiającego w Hrubieszowie przy ul. Piłsudskiego 11: PAKIET 33- ETYKIETY KODÓW KRESKOWYCH
Interne Kennung: Pakiet 33