See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa A - kursy liniowe
Beschreibung: świadczenie usługi A polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku.
Vorherige Bekanntmachung: 131337-2025
Interne Kennung: BZ.26.878.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa A - nr kursu - 21191/19211
Beschreibung: świadczenie usług transportowych w krajowym transporcie drogowym rzeczy, liniowe przewozy ładunku pocztowego nr kursu - 21191/19211 WER Lisi Ogon-WER Szczecin/ WER Szczecin -WER Lisi Ogon
Interne Kennung: Usługa A - kursy liniowe - część nr 1
Menge: 145 078 Kilometer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów przewidzianych do wykonania przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4, nie przekroczy : część nr 1 - 145 078 km . Minimalna łączna długość Kursów, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4, wynosi: część nr 1 – 114 958 km. Łączna długość Kursów, może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż : część nr 1 – 30 120 km. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 11 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A (§ 3 ust. 1) przekroczy: część nr 1 – 105 000 km.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa A - nr kursu - 21104
Beschreibung: świadczenie usług transportowych w krajowym transporcie drogowym rzeczy, liniowe przewozy ładunku pocztowego nr kursu - 21104 WER Lisi Ogon-WER Łódź-WER Warszawa
Interne Kennung: Usługa A - kursy liniowe - część nr 2
Menge: 82 214 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów przewidzianych do wykonania przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4, nie przekroczy : część nr 2 - 82 214 km . Minimalna łączna długość Kursów, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4, wynosi: część nr 2 – 70 094 km. Łączna długość Kursów, może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż : część nr 2 – 12 120 km. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 11 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A (§ 3 ust. 1) przekroczy: część nr 2 – 64 000 km.
Los: LOT-0003
Titel: Usługa A - nr kursu - 16173/17163
Beschreibung: świadczenie usług transportowych w krajowym transporcie drogowym rzeczy, liniowe przewozy ładunku pocztowego nr kursu -16173/17163 WER Pruszcz Gdański-WER Lisi Ogon-WER Wrocław/ WER Wrocław-WER Lisi Ogon-WER Pruszcz Gdański
Interne Kennung: Usługa A - kursy liniowe - część nr 3
Menge: 210 888 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów przewidzianych do wykonania przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4, nie przekroczy : część nr 3 - 210 888 km . Minimalna łączna długość Kursów, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4, wynosi: część nr 3 – 180 184 km. Łączna długość Kursów, może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż : część nr 3 – 30 704 km. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 11 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A (§ 3 ust. 1) przekroczy: część nr 3 – 165 000 km.
Los: LOT-0004
Titel: Usługa A - nr kursu - 21003/10211
Beschreibung: świadczenie usług transportowych w krajowym transporcie drogowym rzeczy, liniowe przewozy ładunku pocztowego nr kursu - 21003/10211 WER Lisi Ogon-WER Warszawa/WER Warszawa -WER Lisi Ogon
Interne Kennung: Usługa A - kursy liniowe - część nr 4
Menge: 173 692 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów przewidzianych do wykonania przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4, nie przekroczy : część nr 4 - 173 692 km . Minimalna łączna długość Kursów, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4, wynosi: część nr 4 – 143 572 km. Łączna długość Kursów, może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż : część nr 4 – 30 120km. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 11 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A (§ 3 ust. 1) przekroczy: część nr 4 – 131 000 km.
Los: LOT-0005
Titel: Usługa A - nr kursu - 21001/00211
Beschreibung: świadczenie usług transportowych w krajowym transporcie drogowym rzeczy, liniowe przewozy ładunku pocztowego nr kursu - 21001/00211 WER Lisi Ogon-WER Ciemne/WER Ciemne-WER Lisi Ogon
Interne Kennung: Usługa A - kursy liniowe - część nr 5
Menge: 184 234 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów przewidzianych do wykonania przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4, nie przekroczy : część nr 5 - 184 234 km . Minimalna łączna długość Kursów, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4, wynosi: część nr 5 – 154 114 km. Łączna długość Kursów, może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż : część nr 5 – 30 120km. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 11 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A (§ 3 ust. 1) przekroczy: część nr 5 – 141 000 km.
Los: LOT-0006
Titel: Usługa A - nr kursu - 21101/10213
Beschreibung: świadczenie usług transportowych w krajowym transporcie drogowym rzeczy, liniowe przewozy ładunku pocztowego nr kursu - 21101/10213 WER Lisi Ogon-WER Warszawa/WER Warszawa -WER Lisi Ogon
Interne Kennung: Usługa A - kursy liniowe - część nr 6
Menge: 134 940 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów przewidzianych do wykonania przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4, nie przekroczy : część nr 6 - 134 940 km . Minimalna łączna długość Kursów, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4, wynosi: część nr 6 – 111 540 km. Łączna długość Kursów, może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż : część nr 6 – 23 400 km. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 11 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A (§ 3 ust. 1) przekroczy: część nr 6 – 102 000 km.
Los: LOT-0007
Titel: Usługa A - nr kursu - 60162/16602
Beschreibung: świadczenie usług transportowych w krajowym transporcie drogowym rzeczy, liniowe przewozy ładunku pocztowego nr kursu - 60162/16602 DOPL Białystok- WER Białystok-WER Pruszcz Gdański/ WER Pruszcz Gdański- WER Białystok- DOPL Białystok
Interne Kennung: Usługa A - kursy liniowe - część nr 7
Menge: 231 422 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów przewidzianych do wykonania przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4, nie przekroczy : część nr 7 - 231 422 km . Minimalna łączna długość Kursów, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4, wynosi: część nr 7 – 200 088 km. Łączna długość Kursów, może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż : część nr 7 – 31 334 km. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 11 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A (§ 3 ust. 1) przekroczy: część nr 7 – 182 000 km.