2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a instalace kompresorové stanice pro Ortopedickou kliniku
Beschreibung: Předmětem plnění VZ je dodávka a instalace nové kompresorové stanice pro potřebu zdravotnických provozů v objektu ortopedického pavilonu č. 13, tak aby pro běžný každodenní provoz byla jedna jednotka a další jednotky byly připraveny v záloze pro případ potřeby zadavatele.
Interne Kennung: Z034/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51134000 Installation von Kompressoren
5. Los
Los: LOT-0001